Szenvedélyünk az emberek fejlődésének elősegítése

A vállalatunkhoz csatlakozó emberek segíthetik vállalatunk formálódását és fejlődését.

Az értékesítés vállalatunk alappillére, egyúttal pedig a GRENKE hajtómotorja. Ezért jelent számunkra az értékesítés sokkal többet puszta eladásnál. Mi tanácsot is adunk. Ösztönözzük a nagy mértékben vállalt egyéni felelősséget, és mindig igen szorosan együttműködünk kiskereskedő partnereinkkel és ügyfeleinkkel. Ilyen jellegű környezetre vágyik ahhoz, hogy sikeres legyen munkájában? Akkor fejlődjünk tovább együtt.

Ügyfeleink vállalkozók.
És bennünket is ugyanez a lendület hajt.

Pontosan ezt a lelkesedést szeretnénk elültetni az értékesítési részlegünknél dolgozókban is. Olyan munkatársakat keresünk a csapatunkba, akik többet szeretnének elérni, és velünk együtt szeretnék előmozdítani vállalatunk további fejlődését.

„A szakmai fejlődés lehetősége a vonzó munkaadó fő ismérve.”

// HANNELORE WENIGER, közvetlen értékesítési vezető

Legyen részese vállalatunk sikerének

„Miután gyakornokként a vállalatiügyfél-üzletágban dolgoztam, és további képzésben vettem részt vállalati hitelügyintézőként és vállalati ügyféltanácsadóként, új szakmai kihívásra vágytam. Ezt a GRENKE vállalatnál messzemenőkig megtaláltam! Itt a pénzügyi tapasztalatok és az értékesítés tökéletes ötvözete szükségeltetik. Nincs két egyforma ügyfél, és nincsenek „konyhakész” megoldások. Személyesen beleásom magam minden ügyfél helyzetébe, hogy megtaláljam azt a megoldást, amely a leginkább megfelel az adott ügyfél igényeinek. Ez nyilván rengeteg felelősséget von maga után, és ügyfeleim nagy mértékű bizalmat helyeznek belém. De minden újabb vállalkozás által, amelynek tanácsot adok, egyúttal több tudásra is teszek szert, és tovább fejlődök én magam is. Azt még nem tudom, hogy ez a karrieremben majd milyen irányba visz el, de alig várom, hogy megtapasztaljam. Egyértelműen büszke vagyok arra, hogy részese lehetek a GRENKE sikertörténetének.”

Alkalmazottaink különfélék, de egy dolog közös bennük – a vállalkozó szellem

A vállalkozó szellem vállalati kultúránk részét képezi – ezért olyan alkalmazottakat keresünk, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint mi. Vagyis olyan embereket, akik nem csupán egy munkát szeretnének, hanem tevékenységünk aktív részeseivé akarnak válni. Annak érdekében, hogy együtt személyesen és kereskedelmi szempontból is fejlődni tudjunk.

Értékesítés a GRENKE-nél

Független, dinamikus és mindig közel van az ügyfeleinkhez – dióhéjban ez a pontos jellemzése annak a kultúrának, amely áthatja az értékesítésért felelős csapatunkat, akik tanácsot adnak ügyfeleinknek és fejlesztik a kommunikációt.

Nincsenek rutinfeladatok

Az értékesítésben számos különféle kihívás adódhat. Akár értékesítési tanácsadóként dolgozik, és szorosan együttműködik a kiskereskedő partnerekkel és az ügyfelekkel. Akár a háttérirodai munkát erősíti, vagy az értékesítéssel foglalkozó munkaerőhöz tartozik. Minden ügyfél és minden feladat más és más. Mivel a GRENKE-nél mi mindig a legjobb megoldást keressük, az Ön mindennapi munkája biztosan nem válik rutinjellegűvé.

Miért olyan különleges érzés
a GRENKE-nél dolgozni?

Ha szeretne többet elérni, ehhez megfelelő környezetre van szüksége. Hiszen hogyan másként tudná megmutatni, mire képes? A GRENKE biztosítani tudja az Ön számára ideális munkakörülményeket.

Számunkra az értékesítés nem csupán az eladásról szól, hanem arról is, hogy egyenlő félként, mindenre kiterjedő tanácsadást nyújtunk ügyfeleinknek.

Amikor megoldásokról van szó, szeretünk kreatívan gondolkodni. Csapatainkban pedig nincsenek régimódi, szigorú alá-fölérendeltségi viszonyok.

Hiszünk a nagy mértékű személyes felelősségvállalásban és az önálló munkavégzésben. Hisz végső soron csak akkor tud az ember vállalkozó szellemben gondolkodni, ha rendelkezik az ehhez szükséges szabadsággal.

Vállalati kultúránknak nélkülözhetetlen részét képezi az, hogy egyfelől személyes fejlődési lehetőséget biztosítunk munkatársainknak, másfelől pedig együtt növeljük vállalatunk sikereit.

Felkeltettük érdeklődését?

Olyan környezetet keres, amely lehetővé teszi Önnek a fejlődést? Ha igen, akkor jó helyen jár. Vessen egy pillantást állásajánlatainkra, és keresse meg azt a munkakört, amely a leginkább megfelel Önnek.

Ennél is többre kíváncsi?
Állunk rendelkezésére.

Ha további kérdése van a GRENKE vállalat által kínált munkalehetőségekkel kapcsolatban, szívesen adunk tájékoztatást személyesen. Csak vegye fel a kapcsolatot HR-csapatunkkal, vagy írjon nekünk a kapcsolatfelvételi űrlapon keresztül.

Katona Henrietta

HR vezető (Lízing)

HR vezető

Faktoring

Hívjon minket

Lépjen velünk kapcsolatba:

+36 1 235 7041

H – P: 8:00 – 18:00

További információ rólunk

A GRENKE Csoport

Megoldásaink világszerte segítséget nyújtanak az ügyfeleknek, hogy pontosan olyan módon fejlesszék tovább vállalkozásaikat, ahogy elképzelték. Pénzügyi mozgásteret adunk nekik, ahol csak szükségük van rá, és lehetővé tesszük számukra, hogy új ötleteikkel viharos gyorsasággal hódítsák meg a piacot és az ügyfeleket. További információért kattintson a hivatkozásra.

Események

Sikeres cégként folyamatosan keresünk olyan kollégákat, akik velünk szeretnének fejlődni.